Psycholog

Data publikacji: 2024-04-04
Wygasa: 2024-06-30
  • Miejsce: pleszewski, Pleszew, Wielkopolskie, Polska
Opis oferty pracy:
Poszukujemy psychologa do pracy w przedszkolu

Wymagania:
Kwalifikacje niezbędne do zajmowania stanowiska: psycholog w placówce oświatowej zgodnie z rozporządzeniem w sprawie szczegółowych kwalifikacji wymaganych od nauczycieli

Zakres obowiązków:
Psycholog w przedszkolu

Wymagane dokumenty aplikacyjne prosimy przesyłać na adres:
hdobrowolska@pleszew.pl

600889793
Nazwa placówki: PUBLICZNE PRZEDSZKOLE NR 2 "MIŚ USZATEK" W PLESZEWIE
Przedmiot/Stanowisko: Psycholog