Psycholog

Data publikacji: 2024-04-05
Wygasa: 2024-08-31
  • Miejsce: kutnowski, Żeronice, Łódzkie, Polska
Opis oferty pracy:
psycholog w szkole podstawowej

Wymagania:
ukończone studia wyższe

Zakres obowiązków:
pomoc psychologiczna uczniom

Wymagane dokumenty aplikacyjne prosimy przesyłać na adres:
sp.zeronice@ugbedlno.pl

W razie pytań zapraszamy do kontaktu:
24 2855291
Nazwa placówki: SZKOŁA PODSTAWOWA IM. MARII KONOPNICKIEJ W ŻERONICACH
Przedmiot/Stanowisko: Psycholog
Liczba godzin (w tygodniu): 8
Wymiar zatrudnienia: Wakat
Znajomość jezyków: polski

Skontaktuj się Podziel się

Podobne ogłoszenia

  • Nauczyciel matematyki
    Łódź-Górna (Łódzkie) Wakat 18
    Opis oferty pracy:Dyrektor XXXI Liceum Ogólnokształcącego w Łodzi poszukuje nauczyciela matematyki na cały etat na rok szkolny 2024/2025 z możliwością przedłużenia na czas nieokreślony.Wymagania:Legitymowanie się tytułem magistra matematyki. Umiejętn...
  • Nauczyciel wychowania przedszkolnego
    Brzeziny (Łódzkie) Zastępstwo 25
    Opis oferty pracy:Dyrektor Przedszkola nr 3 w Brzezinach zatrudni na stanowisko nauczyciel wychowania przedszkolnego.
  • Nauczyciel wychowania przedszkolnego
    Brzeziny (Łódzkie) Wakat 25
    Opis oferty pracy:Dyrektor Przedszkola nr 3 w Brzezinach zatrudni na stanowisko nauczyciel wychowania przedszkolnego.