Psycholog

Data publikacji: 2024-04-05
Wygasa: 2024-08-31
  • Miejsce: warszawski zachodni, Błonie, Mazowieckie, Polska
Praca na stanowisku psychologa w pełnym wymiarze czasu pracy w Poradni Psychologiczno-Pedagogicznej w Ożarowie Mazowieckim

Wymagania:
Ukończone studia mgr na kierunku psychologia

Zakres obowiązków:
- diagnozowanie dzieci i młodzieży;
- udzielanie dzieciom i młodzieży oraz rodzicom bezpośredniej pomocy psychologiczno-pedagogicznej;

Wymagane dokumenty aplikacyjne prosimy przesyłać na adres:
sekretariat@zpppblonie.pl , w temacie: praca psycholog Ożarów

22 725 22 62
Nazwa placówki: ZESPÓŁ PORADNI PSYCHOLOGICZNO-PEDAGOGICZNYCH POWIATU WARSZAWSKIEGO ZACHODNIEGO IM. IRENY SENDLEROWEJ
Przedmiot/Stanowisko: Psycholog