Psycholog

Data publikacji: 2024-04-05
Wygasa: 2024-05-31
  • Miejsce: m. Koszalin, Koszalin, Zachodniopomorskie, Polska
Przedszkole nr 10 im. Misia Uszatka zatrudni psychologa do placówki w wymiarze 0,5 etatu.

Wymagania:
Skończone studia na kierunku psychologia (5lat).

Zakres obowiązków:
Praca z dziećmi w wieku przedszkolnym zgodnie z §24a rozp. MEN z dnia 9 sierpnia 2017 r. w sprawie zasad organizacji i udzielania pomocy psychologiczno-pedagogicznej w publicznych przedszkolach, szkołach i placówkach (Dz. U. z 2020 r. poz. 1280 oraz 2022 r. poz. 1594);
rozp. MEiN z dnia 22 lipca 2022 r. w sprawie wykazu zajęć prowadzonych bezpośrednio z uczniami lub wychowankami albo na ich rzecz przez nauczycieli poradni psychologiczno-pedagogicznych oraz nauczycieli: pedagogów, pedagogów specjalnych, psychologów, logopedów, terapeutów pedagogicznych i doradców zawodowych (Dz. U. z 2022 r. poz. 1610).

p10@przedszkolakoszalin.pl
Nazwa placówki: PRZEDSZKOLE NR 10 IM. MISIA USZATKA W KOSZALINIE
Przedmiot/Stanowisko: Psycholog