Psycholog

Data publikacji: 2024-04-08
Wygasa: 2024-05-31
  • Miejsce: bolesławiecki, Bolesławiec, Dolnośląskie, Polska
Opis oferty pracy:
Praca na 0,68 etatu, 15 godzin pracy tygodniowo

Wymagania:
Ukończone studia wyższe na kierunku psychologia

Zakres obowiązków:
Diagnozowanie indywidualnych potrzeb rozwojowych i edukacyjnych oraz możliwości psychofizycznych dzieci; Udzielanie pomocy psychologiczno-pedagogicznej w formach odpowiednich do rozpoznanych potrzeb; Obserwacja dzieci w grupach (zarówno podczas zajęć, czynności samoobsługowych, jak i zabawy swobodnej);

Wymagane dokumenty aplikacyjne prosimy przesyłać na adres:
mpp3@boleslawiec.eu

575507585
Nazwa placówki: MIEJSKIE PRZEDSZKOLE PUBLICZNE NR 3 W BOLESŁAWCU
Przedmiot/Stanowisko: Psycholog