Psycholog

Data publikacji: 2024-04-08
Wygasa: 2024-07-31
  • Miejsce: oleski, Wojciechów, Opolskie, Polska
Zatrudnimy psychologa do pracy w małym Zespole Szkolno-Przedszkolnym o strukturze oddziału przedszkolnego i klas I-III .

Wymagania:
posiadanie odpowiednich kwalifikacji Psychologa szkolnego

Zakres obowiązków:
Opieka psychologiczna dzieci i rodziców

Wymagane dokumenty aplikacyjne prosimy przesyłać na adres:
pspwoj@wp.pl lub Ul.Kluczborska 37 , 46-300 Wojciechów

343582804
Nazwa placówki: ZESPÓŁ SZKOLNO - PRZEDSZKOLNY W WOJCIECHOWIE
Przedmiot/Stanowisko: Psycholog
Liczba godzin (w tygodniu): 8