Psycholog

Data publikacji: 2024-04-08
Wygasa: 2024-08-31
  • Miejsce: m. Jaworzno, Jaworzno, Śląskie, Polska
Opis oferty pracy:
Praca z młodzieżą szkół ponadpodstawowych.

Wymagania:
Wykształcenie kierunkowe, przygotowanie pedagogiczne.

Zakres obowiązków:
określone w rozporządzeniu oraz zgodnie z art 42 KN i przydzielonymi przez Dyrektora szkoły.

Wymagane dokumenty aplikacyjne prosimy przesyłać na adres:
sekretariat@zsp2.jaworzno.edu.pl

W razie pytań zapraszamy do kontaktu:
0327629383
Nazwa placówki: ZESPÓŁ SZKÓŁ PONADPODSTAWOWYCH NR 2 W JAWORZNIE
Przedmiot/Stanowisko: Psycholog
Liczba godzin (w tygodniu): 13
Wymiar zatrudnienia: Wakat
Znajomość jezyków: polski

Skontaktuj się Podziel się

Podobne ogłoszenia

  • nauczyciel wychowania przedszkolnego
    Chorzów (Śląskie) Wakat 25
    Opis oferty pracy:Dyrektor Przedszkola nr 24 w Chorzowie zatrudni nauczyciela wychowania przedszkolnego. Praca na podstawie umowy o pracę na pełen etat od 1 września 2024Wymagania:• wykształcenie pedagogiczne specjalność: edukacja przedszkolna • dośw...
  • Nauczyciel chemii
    Mysłowice (Śląskie) Zastępstwo 6
    Opis oferty pracy:Zatrudnię nauczyciela chemii w szkole podstawowej w wymiarze 6 godzin tygodniowo w roku szkolnym 2024/2025Wymagania:Kwalifikacje zgodnie z zatrudnieniem oraz przygotowanie pedagogiczneWymagane dokumenty aplikacyjne prosimy przesyłać...
  • Nauczyciel plastyki
    Bielsko-Biała (Śląskie) Zastępstwo 10
    Opis oferty pracy:Stanowisko nauczyciela plastyki w klasach 4-7.Wymagania:Kwalifikacje wymagane do nauczania plastyki w szkole podstawowej.Wymagane dokumenty aplikacyjne prosimy przesyłać na adres:sp3@cuw.bielsko-biala.plW razie pytań zapraszamy do k...