Psycholog

Data publikacji: 2024-04-08
Wygasa: 2024-09-02
  • Miejsce: rawicki, Pakosław, Wielkopolskie, Polska
Opis oferty pracy:
Praca pedagoga szkolnego

Wymagania:
Ukończenie jednolitych studiów magisterskie lub studiów pierwszego i drugiego stopnia, na kierunku psychologia,
Posiadanie przygotowania pedagogicznego.

Zakres obowiązków:
Pomoc uczniom, nauczycielom i rodzicom w rozwiązywaniu problemów.

Wymagane dokumenty aplikacyjne prosimy przesyłać na adres:
Szkoła Podstawowa im. Marii Skłodowskiej-Curie w Pakosławiu
ul. Parkowa 15, 63-920 Pakosław,
lub
szkola@sppakoslaw.pl

tel. 655478502
email: szkola@sppakoslaw.pl
Nazwa placówki: SZKOŁA PODSTAWOWA IM. MARII SKŁODOWSKIEJ-CURIE W PAKOSŁAWIU
Przedmiot/Stanowisko: Psycholog