Psycholog

Data publikacji: 2024-04-09
Wygasa: 2024-05-31
  • Miejsce: lubiński, Lubin, Dolnośląskie, Polska
Opis oferty pracy:
Praca na pół etatu.

Wymagania:
Wymagane jednolite studia magisterskie w zakresie psychologii, przygotowanie pedagogiczne do pracy z dziećmi w przedszkolu, mile widziane doświadczenie.

Zakres obowiązków:
Do zadań osoby zatrudnionej na tym stanowisku należeć będzie prowadzenie badań i działań diagnostycznych, w tym diagnozowanie indywidualnych potrzeb rozwojowych dzieci.

Wymagane dokumenty aplikacyjne prosimy przesyłać na adres:
pm1@oki.um.lubin.pl

76 847 96 94
Nazwa placówki: PRZEDSZKOLE MIEJSKIE NR 1
Przedmiot/Stanowisko: Psycholog