Psycholog

Data publikacji: 2024-04-09
Wygasa: 2024-06-30
  • Miejsce: płoński, Płońsk, Mazowieckie, Polska
Przedszkole Nr 3 w Płońsku zatrudni psychologa na umowę o pracę od dnia 01.09.2024r.

Wymagania:
Ukończone jednolite studia magisterskie lub studia pierwszego i drugiego stopnia, na kierunku psychologia w specjalności odpowiadającej prowadzonym zajęciom oraz przygotowanie pedagogiczne.

Zakres obowiązków:
Prowadzenie badań i działań diagnostycznych uczniów, w tym diagnozowanie indywidualnych potrzeb rozwojowych i edukacyjnych oraz możliwości psychofizycznych dzieci. Diagnozowanie sytuacji wychowawczych w przedszkolu. Udzielanie uczniom pomocy psychologiczno-pedagogicznej w formach odpowiednich do rozpoznanych potrzeb.
Podejmowanie działań z zakresu profilaktyki uzależnień i innych problemów dzieci i młodzieży. Minimalizowanie skutków zaburzeń rozwojowych, zapobieganie zaburzeniom zachowania oraz inicjowanie różnych form pomocy w środowisku przedszkolnym. Inicjowanie i prowadzenie działań mediacyjnych i interwencyjnych w sytuacjach kryzysowych. Pomoc rodzicom i nauczycielom w rozpoznawaniu i rozwijaniu indywidualnych możliwości, predyspozycji i uzdolnień uczniów. Wspieranie nauczycieli, wychowawców grup i innych specjalistów w
rozpoznawaniu indywidualnych potrzeb rozwojowych i edukacyjnych oraz możliwości psychofizycznych dzieci oraz udzielaniu pomocy psychologiczno-pedagogicznej.

Wymagane dokumenty aplikacyjne prosimy przesyłać na adres:
przedszkole3@plonsk.pl

Justyna Liberek
23 662 26 10
Nazwa placówki: PRZEDSZKOLE NR 3
Przedmiot/Stanowisko: Psycholog