Psycholog

Data publikacji: 2024-04-10
Wygasa: 2024-06-10
  • Miejsce: limanowski, Niedźwiedź, Małopolskie, Polska
Opis oferty pracy:
Praca na stanowisku psycholog w przedszkolu

Wymagania:
wykształcenie wyższe kierunkowe z przygotowaniem pedagogicznym

Zakres obowiązków:
1) Diagnozowanie indywidualnych potrzeb rozwojowych i edukacyjnych oraz możliwości psychofizycznych dzieci;
2) Udzielanie pomocy psychologiczno-pedagogicznej w formach odpowiednich do rozpoznanych potrzeb;
3) Obserwacja dzieci w grupach (zarówno podczas zajęć, czynności samoobsługowych, jak i zabawy swobodnej);
4) Prowadzenie z dziećmi indywidualnych zajęć stymulujących rozwój;
5) Indywidualna pomoc dzieciom w trudnych sytuacjach (rozstanie rodziców, śmierć, choroba);

Wymagane dokumenty aplikacyjne prosimy przesyłać na adres:
Samorządowe Przedszkole
Niedźwiedź 243
34-735 Niedźwiedź

przedszkolewniedzwiedziu@wp.pl

18 3317083
Nazwa placówki: SAMORZĄDOWE PRZEDSZKOLE W NIEDŹWIEDZIU
Przedmiot/Stanowisko: Psycholog