Psycholog

Data publikacji: 2024-04-10
Wygasa: 2024-08-30
  • Miejsce: otwocki, Kołbiel, Mazowieckie, Polska
Dyrektor Gminnego Przedszkola w Kołbieli zatrudni psychologa w wymiarze 11/22 etatu.

Wymagania:
wykształcenie wyższe magisterskie z przygotowaniem pedagogicznym, zaświadczenie o niekaralności

Zakres obowiązków:
prowadzenie badań i działań diagnostycznych dzieci, udzielanie dzieciom pomocy psychologiczno-pedagogicznej, udzielanie wsparcia nauczycielom

Wymagane dokumenty aplikacyjne prosimy przesyłać na adres:
przedszkolekolbiel@kolbiel.pl

przedszkolekolbiel@kolbiel.pl,
tel. 25 757 31 82
Nazwa placówki: GMINNE PRZEDSZKOLE W KOŁBIELI
Przedmiot/Stanowisko: Psycholog