Psycholog

Data publikacji: 2024-04-10
Wygasa: 2024-06-30
  • Miejsce: cieszyński, Skoczów, Śląskie, Polska
Opis oferty pracy:
Poszukujemy psychologa do pracy w przedszkolu.

Wymagania:
Kwalifikacje do pracy z dziećmi w wieku przedszkolnym oraz kwalifikacje kierunkowe.

Zakres obowiązków:
Prowadzenie zajęć z dziećmi w ramach pomocy psychologiczno- pedagogicznej.

W razie pytań zapraszamy do kontaktu:
tel. 33 853 34 73
mail. przedszkolekontakt@gmail.com
Nazwa placówki: PRZEDSZKOLE PUBLICZNE NR 1 W SKOCZOWIE
Przedmiot/Stanowisko: Psycholog
Liczba godzin (w tygodniu): 13
Wymiar zatrudnienia: Wakat
Znajomość jezyków: polski

Skontaktuj się Podziel się

Podobne ogłoszenia

  • Wychowawca w świetlicy szkolnej
    Zabrze (Śląskie) Wakat 26
    Opis oferty pracy:Dyrektor Szkoły Podstawowej nr 29 w Zabrzu zatrudni w pełnym wymiarze etatu nauczyciela na stanowisku wychowawcy świetlicy.Wymagania:Wymagane kwalifikacje do zajmowania stanowiska .Wymagane dokumenty aplikacyjne prosimy przesyłać na...
  • Surdopedagog
    Tychy (Śląskie) Wakat 2
    Opis oferty pracy:Kwalifikacje w zakresie pedagogiki specjalnej - surdopedagogiki.Wymagania:magister z przygotowaniem pedagogicznym kwalifikacje i kreatywność, empatia, asertywność, umiejętność pracy w zespole.Wymagane dokumenty aplikacyjne prosimy p...
  • Pedagog specjalny
    Zabrze (Śląskie) Wakat 10
    Opis oferty pracy:Dyrektor Szkoły Podstawowej nr 29 w Zabrzu zatrudni w wymiarze 0,5 etatu nauczyciela na stanowisku pedagoga specjalnego.Wymagania:Wymagane kwalifikacje do zajmowania stanowiska pedagoga specjalnego.Wymagane dokumenty aplikacyjne pro...