Psycholog

Data publikacji: 2024-04-11
Wygasa: 2024-06-30
  • Miejsce: dąbrowski, Gręboszów, Małopolskie, Polska
Opis oferty pracy:
Praca na stanowisku psychologa w Publicznym Przedszkolu w Gręboszowie. Zapewniamy zatrudnienie od zaraz.

Wymagania:
Wykształcenie wyższe z przygotowaniem pedagogicznym na kierunku psychologia.

Zakres obowiązków:
Praca z dziećmi w wieku przedszkolnym.

Wymagane dokumenty aplikacyjne prosimy przesyłać na adres:
sekretariat@ppgreboszow.szkolnastrona.pl

W razie pytań zapraszamy do kontaktu:
14 6416049
Nazwa placówki: PUBLICZNE PRZEDSZKOLE W GRĘBOSZOWIE
Przedmiot/Stanowisko: Psycholog
Liczba godzin (w tygodniu): 3
Wymiar zatrudnienia: Wakat
Znajomość jezyków: polski

Skontaktuj się Podziel się

Podobne ogłoszenia

  • nauczyciel informatyk
    Kraków-Nowa Huta (Małopolskie) Wakat 18
    Opis oferty pracy:Dyrekcja Zespołu Szkół Zawodowych Huty im. Tadeusza Sendzimira zatrudni nauczyciela przedmiotów zawodowych z informatyki od 01.09.2024r.Wymagania:Kwalifikacje do zajmowania stanowiska nauczyciela przedmiotów zawodowych z informatyki...
  • Nauczyciel języka polskiego
    Zelczyna (Małopolskie) Wakat 11
    Opis oferty pracy:nauczanie języka polskiego w klasach 4-8 (część zajęć to zajęcia indywidualne)Wymagania:pełne kwalifikacje do nauczania języka polskiego - studia magisterskie w tym kierunkuZakres obowiązków:nauczanie języka polskiegoWymagane dokume...
  • nauczyciel geografii
    Kraków-Nowa Huta (Małopolskie) Wakat 18
    Opis oferty pracy:Dyrekcja Zespołu Szkół Zawodowych Huty im. Tadeusza Sendzimira zatrudni nauczyciela geografii od 01.09.2024r.Wymagania:Kwalifikacje do zajmowania stanowiska nauczyciela geografiiWymagane dokumenty aplikacyjne prosimy przesyłać na ad...