Psycholog

Data publikacji: 2024-04-11
Wygasa: 2024-06-14
  • Miejsce: dębicki, Stobierna, Podkarpackie, Polska
Opis oferty pracy:
Stanowisko psychologa

Wymagania:
Studia Wyższe z przygotowaniem pedagogicznym "Psychologia"

Zakres obowiązków:
Prowadzenie badań diagnostycznych, działania profilaktyczne, współpraca z rodzicami i nauczycielami
Nazwa placówki: PUBLICZNA SZKOŁA PODSTAWOWA IM. JANA PAWŁA II W STOBIERNEJ
Przedmiot/Stanowisko: Psycholog
Liczba godzin (w tygodniu): 8
Wymiar zatrudnienia: Wakat
Znajomość jezyków: polski

Skontaktuj się Podziel się

Podobne ogłoszenia

  • Psycholog
    Pustków (Podkarpackie) Wakat 9
    Opis oferty pracy:Psycholog szkolnyWymagania:psychologia, przygotowanie pedagogiczneWymagane dokumenty aplikacyjne prosimy przesyłać na adres:zspustkow@gzeas.plW razie pytań zapraszamy do kontaktu:146821060
  • Psycholog
    Rogóźno (Podkarpackie) Wakat 11
    Opis oferty pracy:Stanowisko psychologa w szkole i przedszkolu.Wymagania:Zgodne z wymogami prawa oświatowegoZakres obowiązków:Obowiązki psychologa w Szkole Podstawowej i Przedszkolu PublicznymWymagane dokumenty aplikacyjne prosimy przesyłać na adres:...
  • Surdopedagog
    Siedliska (Podkarpackie) Wakat 4
    Opis oferty pracy:zajęcia rewalidacyjne z uczniami niedosłyszącymiWymagania:Zgodne z Rozporządzeniem Ministra Edukacji Narodowej z dnia 14 września 2023 r. w sprawie szczegółowych kwalifikacji wymaganych od nauczycieli (Dz.U. z 2023 r. poz. 1575)Wyma...