Psycholog

Data publikacji: 2024-04-11
Wygasa: 2024-08-31
  • Miejsce: kościerski, Karsin, Pomorskie, Polska
Opis oferty pracy:
Poszukujemy nauczyciela - psychologa w wymiarze 13 godzin tygodniowo

Wymagania:
mgr psychologii z przygotowaniem pedagogicznym

Zakres obowiązków:
Obowiązki nauczyciela psychologa

Wymagane dokumenty aplikacyjne prosimy przesyłać na adres:
sekretariat@szkolakarsin.pl
lub
Szkoła Podstawowa im. Wincentego Rogali w Karsinie
ul. Długa 167
83-440 Karsin

W razie pytań zapraszamy do kontaktu:
sekretariat@szkolakarsin.pl
58 6873179
536096746
Nazwa placówki: SZKOŁA PODSTAWOWA IM. WINCENTEGO ROGALI W KARSINIE
Przedmiot/Stanowisko: Psycholog
Liczba godzin (w tygodniu): 13
Wymiar zatrudnienia: Wakat
Znajomość jezyków: polski

Skontaktuj się Podziel się

Podobne ogłoszenia

  • Bibliotekarz
    Gdańsk (Pomorskie) Wakat 30
    Opis oferty pracy:Szkoła poszukuje nauczyciela posiadającego kwalifikacje do pracy w bibliotece szkolnej.Wymagane dokumenty aplikacyjne prosimy przesyłać na adres:sekretariat@sp86.edu.gdansk.pl
  • nauczyciel języka angielskiego
    Gdańsk (Pomorskie) Wakat 18
    Opis oferty pracy:nauczyciel języka angielskiegoWymagania:Wymagania niezbędne: - wykształcenie - studia wyższe magisterskie kierunkowe z przygotowaniem pedagogicznym - biegła znajomość obsługi komputera Wymagania dodatkowe (będące przedmiotem oceny):...
  • Nauczyciel techniki
    Pępowo (Pomorskie) Zastępstwo 9
    Opis oferty pracy:Poszukujemy nauczyciela techniki na zastępstwo na rok szkolny 2024/25 w wymiarze 9 godzin tygodniowo.