Psycholog

Data publikacji: 2024-04-11
Wygasa: 2024-05-31
  • Miejsce: m. Piekary Śląskie, Piekary Śląskie, Śląskie, Polska
Opis oferty pracy:
Nauczyciel psycholog w przedszkolu ogólnodostępnym.

Wymagania:
Kwalifikacje do zajmowania nauczyciela psychologa w przedszkolu.

Zakres obowiązków:
Obowiązki wynikające z przepisów prawa oświatowego.

W razie pytań zapraszamy do kontaktu:
Miejskie Przedszkole nr 15 w Piekarach Śląskich
32 767 81 84
Nazwa placówki: MIEJSKIE PRZEDSZKOLE NR 15 W PIEKARACH ŚLĄSKICH
Przedmiot/Stanowisko: Psycholog
Liczba godzin (w tygodniu): 9
Wymiar zatrudnienia: Wakat
Znajomość jezyków: polski

Skontaktuj się Podziel się

Podobne ogłoszenia

  • Pedagog specjalny
    Bielsko-Biała (Śląskie) Wakat 11
    Opis oferty pracy:Praca dla pedagoga specjalnegoZakres obowiązków:1. Opracowywanie i realizacja indywidualnych programów edukacyjno-terapeutycznych dla dzieci wymagających wsparcia psychologicznego i pedagogicznego. 2. Udzielanie pomocy i wsparcia dz...
  • nauczyciel fizyki
    Żory (Śląskie) Wakat 24
    Opis oferty pracy:praca w charakterze nauczyciela fizykiWymagania:wykształcenie wyższe kierunkowe, przygotowanie pedagogiczne (zgodnie z obecnie obowiązującymi przepisami)Wymagane dokumenty aplikacyjne prosimy przesyłać na adres:sekretariat@ckziuzory...
  • nauczyciel języka francuskiego
    Zabrze (Śląskie) Wakat 7
    Opis oferty pracy:Dyrektor Zespołu Szkół nr 18 w Zabrzu-Kończycach zatrudni nauczyciela języka francuskiego na rok szkolny 2024/2025.Wymagane dokumenty aplikacyjne prosimy przesyłać na adres:sekretariat@zs18.zabrze.pl