Psycholog

Data publikacji: 2024-04-11
Wygasa: 2024-04-30
  • Miejsce: opatowski, Piórków, Świętokrzyskie, Polska
Praca w charakterze psychologa w szkole podstawowej, zatrudnienie od 1 maja 2024.

Wymagania:
Wykształcenie wyższe magisterskie, kierunek psychologia wraz z przygotowaniem pedagogicznym, mile widziane inne kwalifikacje.

Zakres obowiązków:
Obowiązki nauczyciela psychologa w szkole podstawowej.

Wymagane dokumenty aplikacyjne prosimy przesyłać na adres:
psppiorkow@wp.pl

784429854 lub 158687323
Nazwa placówki: PUBLICZNA SZKOŁA PODSTAWOWA W PIÓRKOWIE
Przedmiot/Stanowisko: Psycholog
Liczba godzin (w tygodniu): 5