Psycholog

Data publikacji: 2024-04-11
Wygasa: 2024-06-21
  • Miejsce: koniński, Wysokie, Wielkopolskie, Polska
Liczba godzin 14/22 - wymiar etatu 0,64. Umowa o pracę na czas określony z możliwością zatrudnienia na czas nieokreślony. Wynagrodzenie uzależnione od stopnia awansu zawodowego. Wykształcenie wyższe mgr
z przygotowaniem pedagogicznym - nauczyciel psycholog.

Wymagania:
Wykształcenie wyższe mgr z przygotowaniem pedagogicznym - nauczyciel psycholog.

Zakres obowiązków:
Konsultacje z zespołem nauczycieli w celu ujednolicenia wspólnych oddziaływań wobec uczniów; interwencje wychowawcze w razie potrzeb; pomoc wychowawcy w integrowaniu klasy; udzielanie wsparcia w trudnych sytuacjach.

Wymagane dokumenty aplikacyjne prosimy przesyłać na adres:
wysokiesp@wp.pl

632479102
Nazwa placówki: SZKOŁA PODSTAWOWA IM. PAPIEŻA JANA PAWŁA II
Przedmiot/Stanowisko: Psycholog