Psycholog

Data publikacji: 2024-04-12
Wygasa: 2024-08-31
  • Miejsce: lubiński, Lubin, Dolnośląskie, Polska
Opis oferty pracy:
Prowadzenie zajęć pomocy psychologiczno-pedagogicznej z dziećmi wymagającymi wsparcia psychologiczno-pedagogicznego

Wymagania:
Ukończenie 5 letnich studiów na kierunku Psychologia + przygotowanie pedagogiczne

Zakres obowiązków:
Udzielanie pomocy psychologiczno-pedagogicznej

Wymagane dokumenty aplikacyjne prosimy przesyłać na adres:
pm7@ok.um.lubin.pl
Nazwa placówki: PRZEDSZKOLE MIEJSKIE NR 7
Przedmiot/Stanowisko: Psycholog
Liczba godzin (w tygodniu): 11
Wymiar zatrudnienia: Wakat
Znajomość jezyków: polski

Skontaktuj się Podziel się

Podobne ogłoszenia

  • nauczyciel języka hiszpańskiego
    Stara Kamienica (Dolnośląskie) Wakat 2
    Opis oferty pracy:nauczanie w klasie IV LOWymagania:studia podyplomowe z przygotowaniem pedagogicznymWymagane dokumenty aplikacyjne prosimy przesyłać na adres:sekretariat@zsstarakamienica.plW razie pytań zapraszamy do kontaktu:757514327
  • nauczyciel informatyki
    Stara Kamienica (Dolnośląskie) Wakat 2
    Opis oferty pracy:praca w II i III klasie LOWymagania:jednolite studia I i II stopnia , lub studia podyplomowe z przygotowaniem pedagogicznymZakres obowiązków:opieka nad pracownia informatycznąWymagane dokumenty aplikacyjne prosimy przesyłać na adres...
  • Nauczyciel chemii
    Oława (Dolnośląskie) Wakat 8
    Opis oferty pracy:Zatrudnimy nauczyciela chemii do nauczania w kl. VII i VIII.Wymagania:Dyplom ukończenia studiów wyższych z przygotowaniem pedagogicznym w zakresie chemii.Zakres obowiązków:Przygotowywanie i realizowanie lekcji z zakresu chemii zgodn...