Psycholog

Data publikacji: 2024-04-12
Wygasa: 2024-07-31
  • Miejsce: grodziski, Grodzisk Mazowiecki, Mazowieckie, Polska
Poradnia Psychologiczno - Pedagogiczna w Grodzisku Mazowieckim zatrudni psychologa.

Wymagania:
Wykształcenie wyższe magisterskie z przygotowaniem pedagogicznym, umiejętności diagnostyczne.

Zakres obowiązków:
Prowadzenie badań i działań diagnostycznych u dzieci i młodzieży,
udzielanie pomocy psychologiczno-pedagogicznej.

Wymagane dokumenty aplikacyjne prosimy przesyłać na adres:
pppgrodzisk@powiat-grodziski.pl

(22) 896 57 00
Nazwa placówki: PORADNIA PSYCHOLOGICZNO - PEDAGOGICZNA
Przedmiot/Stanowisko: Psycholog
Wymiar zatrudnienia: Zastępstwo