Psycholog

Data publikacji: 2024-04-12
Wygasa: 2024-06-28
  • Miejsce: m. Płock, Płock, Mazowieckie, Polska
Dyrektor Miejskiego Przedszkola Nr 29 w Płocku ogłasza nabór na stanowisko psychologa.

Wymagania:
Niezbędne kwalifikacje do pracy na stanowisku psychologa oraz przygotowanie pedagogiczne.

Zakres obowiązków:
Zakres obowiązków obejmuje m.in.:
- organizowanie zajęć adaptacyjnych dla dzieci
- diagnozowanie indywidualnych potrzeb rozwojowych i edukacyjnych oraz możliwości psychofizycznych dzieci
- udzielanie pomocy psychologiczno-pedagogicznej w formach odpowiednich do rozpoznanych potrzeb
- obserwowanie dzieci w grupach podczas różnych aktywności
- prowadzenie z dziećmi indywidualnych zajęć stymulujących rozwój

Wymagane dokumenty aplikacyjne prosimy przesyłać na adres:
mp29@zjoplock.pl
Nazwa placówki: MIEJSKIE PRZEDSZKOLE NR 29 W PŁOCKU
Przedmiot/Stanowisko: Psycholog
Liczba godzin (w tygodniu): 8