Psycholog

Data publikacji: 2024-04-12
Wygasa: 2024-05-30
  • Miejsce: piski, Kożuchy, Warmińsko-Mazurskie, Polska
Opis oferty pracy:
poszukujemy psychologa szkolnego

Wymagania:
ukończone studia wyższe, przygotowanie pedagogiczne

Zakres obowiązków:
obowiązki psychologa szkolnego

Wymagane dokumenty aplikacyjne prosimy przesyłać na adres:
szkola@spkozuchy.pl

W razie pytań zapraszamy do kontaktu:
87 423 90 59
Nazwa placówki: SZKOŁA PODSTAWOWA W KOŻUCHACH
Przedmiot/Stanowisko: Psycholog
Liczba godzin (w tygodniu): 6
Wymiar zatrudnienia: Wakat
Znajomość jezyków: polski

Skontaktuj się Podziel się

Podobne ogłoszenia

  • Pedagog
    Gródki (Warmińsko-Mazurskie) Wakat 3
    Opis oferty pracy:pedagog szkolny, wymiar zatrudnienia 3/22Wymagania:Kwalifikacje do zajmowania stanowiska
  • Psycholog
    Morąg (Warmińsko-Mazurskie) Wakat 20
    Opis oferty pracy:Nauczyciel psycholog w Poradni Psychologiczno-Pedagogicznej w MorąguWymagania:Kierunek psychologia z przygotowaniem pedagogicznym
  • Psycholog
    Elbląg (Warmińsko-Mazurskie) Wakat 11
    Opis oferty pracy:W związku z obowiązującymi wymaganiami zatrudnimy Psychologa do pracy z dziećmi.Wymagania:Zgodnie ze stosowanym rozporządzeniem wymagane pełne kwalifikacje do wykonywania zawodu psychologa.Zakres obowiązków:Opieka psychologiczna nad...