Psycholog

Data publikacji: 2024-04-12
Wygasa: 2024-05-31
  • Miejsce: poznański, Więckowice, Wielkopolskie, Polska
Zespół Szkolno - Przedszkolny w Więckowicach zatrudni psychologa szkolnego w wymiarze 0,54.

Wymagania:
- ukończone jednolite studia magisterskie lub studia pierwszego i drugiego stopnia, na kierunku psychologia

Zakres obowiązków:
- udzielanie uczniom pomocy psychologiczno-pedagogicznej w formach odpowiednich do rozpoznanych potrzeb,
- podejmowanie działań z zakresu profilaktyki uzależnień i innych problemów dzieci i młodzieży;
- prowadzenie badań i działań diagnostycznych uczniów;
- wspieranie uczniów, nauczycieli, wychowawców oraz rodziców;
- inicjowanie i prowadzenie działań mediacyjnych i interwencyjnych w sytuacjach kryzysowych.

Wymagane dokumenty aplikacyjne prosimy przesyłać na adres:
kontakt@zspwieckowice.pl

618148351
Nazwa placówki: ZESPÓŁ SZKOLNO-PRZEDSZKOLNY W WIĘCKOWICACH
Przedmiot/Stanowisko: Psycholog