Psycholog

Data publikacji: 2024-04-15
Wygasa: 2024-06-20
  • Miejsce: dębicki, Mokre, Podkarpackie, Polska
Opis oferty pracy:
psycholog

Wymagania:
kwalifikacje zgodne z wymaganiami potrzebnymi do zajmowania określonego stanowiska w szkole podstawowej -psycholog

Zakres obowiązków:
pomoc psychologiczna dla uczniów

Wymagane dokumenty aplikacyjne prosimy przesyłać na adres:
pspmokre@op.pl

W razie pytań zapraszamy do kontaktu:
tel. kontaktowy: 14 68 24 974
Nazwa placówki: SZKOŁA PODSTAWOWA IM ADAMA MICKIEWICZA W MOKREM
Przedmiot/Stanowisko: Psycholog
Liczba godzin (w tygodniu): 9
Wymiar zatrudnienia: Wakat
Znajomość jezyków: polski

Skontaktuj się Podziel się

Podobne ogłoszenia

  • Doradca zawodowy
    Mokre (Podkarpackie) Wakat 2
    Opis oferty pracy:nauczyciel prowadzący zajęcia doradztwa zawodowego w wymiarze 10 godz/rok w klasie VII i 10 godz/rok w klasie VIII w okresie od września 2024r. do czerwca 2025r.Wymagania:kwalifikacje do prowadzenia ww. zajęćZakres obowiązków:zajęci...
  • Psycholog
    Stępina (Podkarpackie) Wakat 5
    Opis oferty pracy:Zatrudnienie zgodnie z przepisami prawa oświatowego.Wymagania:Zgodne z kwalifikacjami na dane stanowisko pracy.Zakres obowiązków:Współorganizacja procesu kształcenia uczniów z orzeczeniem o potrzebie kształcenia specjalnegoWymagane ...
  • Psycholog
    Rzeszów (Podkarpackie) Wakat 22
    Opis oferty pracy:psychologWymagania:kwalifikacje zgodne z wymaganiami potrzebnymi do zajmowania określonego stanowiska w szkole podstawowej -psychologZakres obowiązków:pomoc psychologiczna dla uczniówWymagane dokumenty aplikacyjne prosimy przesyłać ...