Psycholog

Data publikacji: 2024-04-15
Wygasa: 2024-07-31
  • Miejsce: kościerski, Karsin, Pomorskie, Polska
Opis oferty pracy:
Praca na stanowisku psychologa w przedszkolu

Wymagania:
Studia magisterskie na kierunku psycholog i przygotowanie pedagogiczne

Zakres obowiązków:
pomoc psychologiczno pedagogiczna dzieciom w przedszkolu

W razie pytań zapraszamy do kontaktu:
Beata Szuta 695411808
Nazwa placówki: PUBLICZNE PRZEDSZKOLE W KARSINIE
Przedmiot/Stanowisko: Psycholog
Liczba godzin (w tygodniu): 11
Wymiar zatrudnienia: Wakat
Znajomość jezyków: polski

Skontaktuj się Podziel się

Podobne ogłoszenia

  • historia
    Gdańsk (Pomorskie) Zastępstwo 18
    Opis oferty pracy:nauczanie historii w klasach liceum ogólnokształcącego na poziomie podstawowym i rozszerzonymWymagania:magister historiiZakres obowiązków:nauczanie historiiWymagane dokumenty aplikacyjne prosimy przesyłać na adres:szkola@ilo.gda.plW...
  • nauczyciel wychowania przedszkolnego
    Gdańsk (Pomorskie) Zastępstwo 25
    Opis oferty pracy:Praca w grupie mieszanej /4-5latków/ w systemie zmianowym w małym 3-oddziałowym przedszkolu w Gdańsku Oliwie.Wymagania:Kwalifikacje do pracy w przedszkolu, ukończone studia na kierunku wychowanie przedszkolne oraz przygotowanie peda...
  • nauczyciel języka niemieckiego
    Gowidlino (Pomorskie) Wakat 8
    Opis oferty pracy:Zatrudnimy nauczyciela języka niemieckiego do prowadzenia zajęć w klasach 7 i 8, w wymiarze 8/18 etatu.Wymagania:1. Wykształcenie: dyplom ukończenia studiów wyższych z uprawnieniem do nauczania j. niemieckiego. 2. Spełnianie warunkó...