Psycholog

Data publikacji: 2024-04-15
Wygasa: 2024-05-15
  • Miejsce: m. Siemianowice Śląskie, Siemianowice Śląskie, Śląskie, Polska
Poszukiwany psycholog z kwalifikacjami w wymiarze 7,5 godz/tygodniowo

Wymagania:
5 - letnie studia magisterskie na kierunku psychologia z przygotowaniem pedagogicznym

Zakres obowiązków:
udzielanie pomocy psychologiczno-pedagogicznej

Wymagane dokumenty aplikacyjne prosimy przesyłać na adres:
sekretariat@przedszkole12siemianowice.pl

tel. stacjonarny - 322294023
tel. kom. - 509262248
Nazwa placówki: PRZEDSZKOLE NR 12 W SIEMIANOWICACH ŚLĄSKICH
Przedmiot/Stanowisko: Psycholog
Liczba godzin (w tygodniu): 8