Psycholog

Data publikacji: 2024-04-16
Wygasa: 2024-05-30
  • Miejsce: m. Łódź, Łódź-Bałuty, Łódzkie, Polska
Opis oferty pracy:
Zatrudnienie na 15/22 etatu psychologa z połączeniem z zajęciami rewalidacji do pełnego etatu.

Wymagania:
Wykształcenie wyższe lub podyplomowe na kierunku psychologia.

Zakres obowiązków:
Obowiązki psychologa szkolnego, zajęcia rewalidacyjne.

Wymagane dokumenty aplikacyjne prosimy przesyłać na adres:
kontakt@sp116.elodz.edu.pl

W razie pytań zapraszamy do kontaktu:
0426504440
Nazwa placówki: SZKOŁA PODSTAWOWA NR 116 IM. ALEKSEGO RŻEWSKIEGO
Przedmiot/Stanowisko: Psycholog
Liczba godzin (w tygodniu): 22
Wymiar zatrudnienia: Wakat
Znajomość jezyków: polski

Skontaktuj się Podziel się

Podobne ogłoszenia

  • Nauczyciel historii i etyki
    Łódź-Bałuty (Łódzkie) Wakat 18
    Opis oferty pracy:Zatrudnienie na stanowisku nauczyciela historii na 1 etat z możliwością połączenia z 1/2 etatu etyki.Wymagania:Wykształcenie wyższe lub podyplomowe na kierunku historia lub kierunku zbliżonym.Zakres obowiązków:Nauczanie historii w k...
  • Nauczyciel informatyki
    Łódź-Bałuty (Łódzkie) Wakat 18
    Opis oferty pracy:Nauczanie informatyki w klasach 4-8Wymagania:Wykształcenie wyższe lub studia podyplomowe w kierunku informatyki, przygotowanie pedagogiczne.Zakres obowiązków:Nauczanie informatyki w klasach 4-8.Wymagane dokumenty aplikacyjne prosimy...
  • nauczyciel logopeda
    Wieluń (Łódzkie) Zastępstwo 22
    Opis oferty pracy:Poszukuję nauczyciela logopedy do prowadzenia zajęć logopedycznych w przedszkolu. Zatrudnienie na zastępstwo w okresie od 1 września 2024 roku do 27 marca 2025 roku. Wymiar zatrudnienie 22/22.Wymagania:studia z zakresu logopedii i p...