Psycholog

Data publikacji: 2024-04-16
Wygasa: 2024-05-31
  • Miejsce: m. Kraków, Kraków-Śródmieście, Małopolskie, Polska
Praca dla psychologa w zespole wczesnego wspomagania rozwoju dziecka na pół etatu na zastępstwo do końca roku szk. 2023/24 i w kolejnym roku szkolnym.

Wymagania:
Kwalifikacje zgodne z rozporządzeniem MEiN z dnia 14.09.2023 r. w sprawie szczegółowych kwalifikacji wymaganych od nauczycieli tj.
studia pierwszego i drugiego stopnia lub jednolite studia magisterskie prowadzone z nowym standardem kształcenia na kierunku psychologia w zakresie odpowiadającym prowadzonym zajęciom i przygotowanie pedagogiczne

Zakres obowiązków:
Obowiązki zgodnie z rozporządzeniem MEN z dni 24.08.2017 r. ws organizowania wczesnego wspomagania rozwoju dzieci, w szczególności:
1) ustalenie kierunków i harmonogramu działań podejmowanych w zakresie WWR i wsparcia rodziny dziecka;
2) nawiązanie współpracy z przedszkolem, podmiotem leczniczym, ośrodkiem pomocy społecznej w celu zapewnienia dziecku i jego rodzinie pomocy, stosownie do ich potrzeb;
3) opracowanie i realizowanie z dzieckiem i jego rodziną indywidualnego programu WWR, z uwzględnieniem działań wspomagających rodzinę dziecka w zakresie realizacji programu oraz koordynowania działań osób prowadzących zajęcia z dzieckiem;
4) ocenianie postępów oraz trudności w funkcjonowaniu dziecka, w tym identyfikowanie i eliminowanie barier
i ograniczeń w środowisku utrudniających jego aktywność i uczestnictwo w życiu społecznym;
5) analizowanie skuteczności pomocy udzielanej dziecku i jego rodzinie, wprowadzanie zmian w programie, stosownie do potrzeb dziecka i jego rodziny, oraz planowanie dalszych działań.

Wymagane dokumenty aplikacyjne prosimy przesyłać na adres:
szkoparzy@centrum-autyzmu.pl

12 415 40 84
Nazwa placówki: SPECJALNY OŚRODEK SZKOLNO-WYCHOWAWCZY PN. "CENTRUM AUTYZMU I CAŁOŚCIOWYCH ZABURZEŃ ROZWOJOWYCH" W KRAKOWIE
Przedmiot/Stanowisko: Psycholog
Wymiar zatrudnienia: Zastępstwo