Psycholog

Data publikacji: 2024-04-16
Wygasa: 2024-07-31
  • Miejsce: m. st. Warszawa, Ursynów, Mazowieckie, Polska
Opis oferty pracy:
praca na stanowisku psychologa szkolnego

Wymagania:
wyższe wykształcenie, kwalifikacje potrzebne na ww. stanowisko, przygotowanie pedagogiczne

Zakres obowiązków:
Zadania psychologa szkolnego: diagnoza, terapia, psychoedukacja, wychowanie, profilaktyka, interwencja, mediacja i organizacja zajęć. Praca wielopłaszczyznowa dotyczy ucznia, klasy, nauczyciela i rodziców. Praca ma na celu budowanie dobrych relacji w szkole.

22 259 41 30, mail:Agnieszka.Karpinska@eduwarszawa.pl
Nazwa placówki: SZKOŁA PODSTAWOWA NR 100 IM. PŁK. FRANCESCO NULLO
Przedmiot/Stanowisko: Psycholog