Psycholog

Data publikacji: 2024-04-16
Wygasa: 2024-08-23
  • Miejsce: dębicki, Stasiówka, Podkarpackie, Polska
Opis oferty pracy:
Psycholog szkolny; szkoła podstawowa

Wymagania:
Kwalifikacje zgodne z wymaganiami potrzebnymi do zajmowania określonego stanowiska w szkole podstawowej -psycholog

Zakres obowiązków:
Zgodne z wymogami prawa oświatowego na stanowisku psychologa szkolnego.

Wymagane dokumenty aplikacyjne prosimy przesyłać na adres:
zsstasiowka@gzeas.pl
pocztą tradycyjną;
PSP w Stasiówce, Stasiówka 130, 39-200 Dębica

14 68 25 960
Nazwa placówki: PUBLICZNA SZKOŁA PODSTWOWA IM. BOHATERÓW MONTE CASSINO W STASIÓWCE
Przedmiot/Stanowisko: Psycholog