Psycholog

Data publikacji: 2024-04-16
Wygasa: 2024-08-16
  • Miejsce: m. Ruda Śląska, Ruda Śląska, Śląskie, Polska
Dyrektor Miejskiego Przedszkola nr 18 w Rudzie Śląskiej zatrudni od 01.09. 2024 r. psychologa, w wymiarze godzin 7,5 tygodniowo.

Wymagania:
Ukończone studia wyższe z psychologii oraz wykształcenie pedagogiczne.
Zaświadczenie o niekaralności.

Zakres obowiązków:
- prowadzenie badań i działań diagnostycznych dzieci
- udzielanie dzieciom pomocy psychologiczno-pedagogicznej
- pomoc w diagnozowaniu i w rozwiązywaniu problemów wychowawczych
- minimalizowanie skutków zaburzeń rozwojowych, zapobieganie zaburzeniom zachowania oraz inicjowanie różnych form pomocy
- inicjowanie i prowadzenie działań mediacyjnych i interwencyjnych w sytuacjach kryzysowych
- pomoc rodzicom i nauczycielom w rozpoznawaniu i rozwijaniu indywidualnych możliwości, predyspozycji i uzdolnień dzieci
- wspieranie nauczycieli, wychowawców grup i innych specjalistów.

Wymagane dokumenty aplikacyjne prosimy przesyłać na adres:
biuro@mp18.pl z klauzulą zgody na przetwarzanie danych osobowych w celu przeprowadzenia rekrutacji.

tel. 322486463
kom. 531418104
biuro@mp18.pl
Nazwa placówki: MIEJSKIE PRZEDSZKOLE NR 18
Przedmiot/Stanowisko: Psycholog
Liczba godzin (w tygodniu): 7