Psycholog

Data publikacji: 2024-04-16
Wygasa: 2024-05-31
  • Miejsce: poznański, Swarzędz, Wielkopolskie, Polska
- zadania z zakresu diagnozy, terapii, profilaktyki i doradztwa wynikające z planu pracy Poradni, filii oraz planu indywidualnego własnej pracy, który obowiązuje w danym roku szkolnym w stosunku do dzieci i młodzieży, nauczycieli i rodziców zgodnie z przydziałem placówek ustalonym indywidualnie w każdej placówce organizacyjnej,
-prowadzić dokumentację i sprawozdawczość – zgodnie z zasadami przyjętymi w placówce,

Wymagania:
-ukończone studnia magisterskie na kierunku psychologia oraz posiadanie przygotowania pedagogicznego,
- pełna zdolność do czynności prawnych oraz korzystanie z pełni praw publicznych

Zakres obowiązków:
o - diagnoza psychologiczna dzieci z różnymi problemami rozwojowymi,
o - wydawanie opinii i orzeczeń,
o - wspomaganie dzieci i młodzieży w zależności od ich potrzeb rozwojowych, edukacyjnych i możliwości psychofizycznych;
o - współdziałanie na bieżąco ze szkołami, placówkami w ustalonym rejonie działania.

Wymagane dokumenty aplikacyjne prosimy przesyłać na adres:
sekretariat.swarzedz@pppswarzedz.pl
Nazwa placówki: PORADNIA PSYCHOLOGICZNO-PEDAGOGICZNA W SWARZĘDZU
Przedmiot/Stanowisko: Psycholog