Psycholog

Data publikacji: 2024-04-17
Wygasa: 2024-05-10
  • Miejsce: świebodziński, Łagów, Lubuskie, Polska
Opis oferty pracy:
Praca w przedszkolu jako psycholog z dziećmi w wieku od 3 - 6 lat.

Wymagania:
magister psychologii z przygotowaniem pedagogicznym

Zakres obowiązków:
Udzielanie wsparcia psychologicznego dzieciom, które tego wymagają. Prowadzenie dokumentacji.

W razie pytań zapraszamy do kontaktu:
665432839
Nazwa placówki: SAMORZĄDOWE PRZEDSZKOLE W ŁAGOWIE
Przedmiot/Stanowisko: Psycholog
Liczba godzin (w tygodniu): 9
Wymiar zatrudnienia: Wakat
Znajomość jezyków: polski

Skontaktuj się Podziel się

Podobne ogłoszenia

  • Nauczyciel współorganizujący kształcenie uczniów z niepełnosprawnościami
    Murzynowo (Lubuskie) Wakat 18
    Opis oferty pracy:Nauczyciel współorganizujący w klasie 5.Wymagania:Kwalifikacje do pracy z dziećmi z autyzmem lub z afazją i niepełnosprawnością ruchową oraz niedosłyszeniem
  • nauczyciel fizyki
    Nowa Sól (Lubuskie) Wakat 8
    Opis oferty pracy:Komfortowe warunki pracy.Wymagania:Dyplom ukończenia studiów potwierdzających kwalifikacja do nauczania fizyki w szkole.Zakres obowiązków:nauczanie fizykiWymagane dokumenty aplikacyjne prosimy przesyłać na adres:sp3nsol@wp.plW razie...
  • nauczyciel matematyki
    Nowa Sól (Lubuskie) Zastępstwo 19
    Opis oferty pracy:Możliwość dłuższego zatrudnienia.Wymagania:Dyplom ukończenia studiów nadających kwalifikacje do nauczania matematyki w szkole.Zakres obowiązków:Nauczanie matematyki oraz prowadzenie zajęć pozalekcyjnych.Wymagane dokumenty aplikacyjn...