Psycholog

Data publikacji: 2024-04-17
Wygasa: 2024-08-14
  • Miejsce: częstochowski, Łaziec, Śląskie, Polska
Opis oferty pracy:
Zatrudnimy nauczyciela na stanowisku psychologa w wymiarze 8,25/22

Wymagania:
przygotowanie pedagogiczne, kwalifikacje do pracy na stanowisku psychologa szkolnego

Zakres obowiązków:
obowiązki psychologa szkolnego

Wymagane dokumenty aplikacyjne prosimy przesyłać na adres:
dyrekcja@splaziec.szkolnastrona.pl

W razie pytań zapraszamy do kontaktu:
tel. 665 557 759
Nazwa placówki: SZKOŁA PODSTAWOWA IM. JANA PAWŁA II W ŁAŹCU
Przedmiot/Stanowisko: Psycholog
Liczba godzin (w tygodniu): 8
Wymiar zatrudnienia: Wakat
Znajomość jezyków: polski

Skontaktuj się Podziel się

Podobne ogłoszenia

  • Psycholog
    Sieraków Śląski (Śląskie) Wakat 11
    Opis oferty pracy:Dyrektor Zespołu zatrudni psychologa z przygotowaniem pedagogicznym. Praca 3 dni w tygodniu.Wymagane dokumenty aplikacyjne prosimy przesyłać na adres:sekretariat@zspsierakow.pl
  • Logopeda
    Kłobuck (Śląskie) Zastępstwo 2
    Opis oferty pracy:Przedszkole Gminne nr 5 im. Jana Brzechwy w Kłobucku poszukuje nauczyciela logopedii na zastępstwo. Czas trwania umowy - do 30 czerwca 2024.Wymagane dokumenty aplikacyjne prosimy przesyłać na adres:przedszkolebrzechwa@gmail.com
  • Nauczyciel współorganizujący kształcenie uczniów z niepełnosprawnościami
    Kłobuck (Śląskie) Zastępstwo 3
    Opis oferty pracy:Przedszkole Gminne nr 5 im. Jana Brzechwy w Kłobucku poszukuje nauczyciela współorganizującego kształcenie na zastępstwo. Czas trwania umowy- do 30 czerwca 2024.Wymagane dokumenty aplikacyjne prosimy przesyłać na adres:przedszkolebr...