Psycholog

Data publikacji: 2024-04-18
Wygasa: 2024-08-14
  • Miejsce: polkowicki, Parchów, Dolnośląskie, Polska
Praca w szkole podstawowej na stanowisku nauczyciela psychologa.

Wymagania:
Ukończone jednolite studia magisterskie lub studia pierwszego i drugiego stopnia na kierunku psychologia oraz przygotowanie pedagogiczne.

Zakres obowiązków:
- Diagnozowanie indywidualnych potrzeb rozwojowych i edukacyjnych dzieci;
- Udzielanie pomocy psychologiczno-pedagogicznej;
- Obserwacja dzieci w grupach;
- Współpraca z rodzicami.

Wymagane dokumenty aplikacyjne prosimy przesyłać na adres:
sekretariat@spparchow.pl

76 817 11 10
Nazwa placówki: SZKOŁA PODSTAWOWA W PARCHOWIE
Przedmiot/Stanowisko: Psycholog