Psycholog

Data publikacji: 2024-04-18
Wygasa: 2024-07-31
  • Miejsce: kolski, Rosocha, Wielkopolskie, Polska
Opis oferty pracy:
Praca na stanowisku psychologa 2 godziny w tygodniu.

Wymagania:
- Ukończone jednolite studia magisterskie lub studia pierwszego i drugiego stopnia na kierunku psychologia oraz przygotowanie pedagogiczne.
-Łatwość nawiązywania kontaktów zarówno z dziećmi jak i rodzicami.
- Ciepłe i serdeczne podejście do dzieci.
- Uczciwość i sumienność w wypełnianiu obowiązków.

Zakres obowiązków:
– Diagnozowanie indywidualnych potrzeb rozwojowych i edukacyjnych oraz możliwości psychofizycznych dzieci;
– Udzielanie pomocy psychologiczno-pedagogicznej adekwatnie do rozpoznanych potrzeb;
– Obserwacja dzieci w grupach (podczas zajęć, czynności samoobsługowych, zabawy swobodnej);
– Realizacja zaleceń zawartych w opiniach i orzeczeniach Poradni Psychologiczno-Pedagogicznej;
– Prowadzenie z dziećmi indywidualnych zajęć stymulujących rozwój;
– Konsultacje z nauczycielami, wspieranie nauczycieli w rozwiązywaniu problemów wychowawczych;
– Prowadzenie obowiązującej dokumentacji;
– Przekazywanie wyników obserwacji i diagnozy rodzicom;
– Pomoc w podjęciu decyzji przy kierowaniu dzieci na badania do Poradni Psychologiczno-Pedagogicznej;
– Konsultacje z rodzicami.

Wymagane dokumenty aplikacyjne prosimy przesyłać na adres:
m.kmiec@operator.edu.pl

512027440
Nazwa placówki: PUBLICZNE PRZEDSZKOLE '"FAMILIJNA ROSOCHA"
Przedmiot/Stanowisko: Psycholog
Liczba godzin (w tygodniu): 2