Psycholog

Data publikacji: 2024-04-18
Wygasa: 2024-06-30
  • Miejsce: m. Leszno, Leszno, Wielkopolskie, Polska
praca terapeutyczna z dziećmi przedszkolnymi oraz wsparcie w procesie wychowawczo - dydaktycznym dzieci i rodziców oraz nauczycieli, udzielanie pomocy psychologiczno-pedagogicznej adekwatnie do rozpoznanych potrzeb.

Wymagania:
Wykształcenie wyższe psychologia z przygotowaniem pedagogicznym. (dyplom ukończenia studiów magisterskich - kierunek psychologia, przygotowanie pedagogiczne)-zgodnie z § 29 Rozporządzenia MEN z dnia 14 września 2023r.(DzU.2023.2102)

Zakres obowiązków:
Do zadań psychologa będzie należało: Diagnozowanie indywidualnych potrzeb rozwojowych i edukacyjnych oraz możliwości psychofizycznych dzieci, udzielanie porad nauczycielom, konsultacje z rodzicami i innymi specjalistami, prowadzenie zajęć indywidualnych lub w mniejszych grupach z dziećmi, opracowanie niezbędnej dokumentacji itp.

Wymagane dokumenty aplikacyjne prosimy przesyłać na adres:
przedszkole5leszno@wp.pl

655203275
Nazwa placówki: PRZEDSZKOLE MIEJSKIE NR 5 W LESZNIE
Przedmiot/Stanowisko: Psycholog