Psycholog

Data publikacji: 2024-04-19
Wygasa: 2024-08-30
  • Miejsce: karkonoski, Karpacz, Dolnośląskie, Polska
Szkoła Podstawowa im. Ratowników Górskich w Karpaczu zatrudni psychologa od zaraz na rok szkolny 2023/2024 i 2024/2025 w wymiarze 1/2 etatu tj. 10/20

Wymagania:
Od kandydata wymaga się wykształcenia wyższego na kierunku psychologia oraz przygotowania pedagogicznego.
Mile widziane doświadczenie pracy z dziećmi, znajomość specyfiki pracy w szkole.

Zakres obowiązków:
Wspomaganie wychowawców, nauczycieli i rodziców w ich działaniach na rzecz uczniów, w zakresie edukacyjnym oraz opiekuńczo-wychowawczym, w szczególności: prowadzenie badań i działań diagnostycznych dotyczących uczniów, diagnoza sytuacji wychowawczej w szkole, udzielanie pomocy psychologiczno-pedagogicznej, podejmowanie działań z zakresu profilaktyki uzależnień i innych problemów w szkole, inicjowanie i prowadzenie działań mediacyjnych i interwencyjnych w sytuacjach kryzysowych, prowadzenie terapii indywidualnych i grupowych, wspieranie nauczycieli w udzielaniu pomocy psychologiczno-pedagogicznych, współdziałanie w opracowaniu planu wychowawczo-profilaktycznego w szkole.

Wymagane dokumenty aplikacyjne prosimy przesyłać na adres:
e-mail: sekretariat@sp.karpacz.eu
bądź kontaktować się telefonicznie w celu ustalenia terminu spotkania na rozmowę kwalifikacyjną pod nr tel 757618223

tel. 757618223
Nazwa placówki: SZKOŁA PODSTAWOWA IM. RATOWNIKÓW GÓRSKICH W KARPACZU
Przedmiot/Stanowisko: Psycholog