Psycholog

Data publikacji: 2024-04-19
Wygasa: 2024-06-07
  • Miejsce: nowodworski, Nowe Grochale, Mazowieckie, Polska
Dyrektor Szkoły Podstawowej w Głusku zatrudni nauczyciela psychologa skoncentrowanego na rozpoznawaniu indywidualnych potrzeb rozwojowych i edukacyjnych ucznia oraz rozpoznawaniu jego indywidualnych możliwości psychofizycznych.

Wymagania:
Posiadanie odpowiedniego wykształcenia, umiejętności i cech osobowości do pracy z dziećmi i młodzieżą, mile widziane będzie doświadczenie zawodowe.

Zakres obowiązków:
Prowadzenie zajęć indywidualnych i grupowych rozwijających kompetencje emocjonalno-społeczne.
Prowadzenie spotkań interwencyjnych i mediacyjnych z uczniami.
Wspieranie zmiany zachowania poprzez tworzenie prostych behawioralnych planów zmiany zachowania.
Realizowanie działań psychoedukacyjnych.
Diagnozowanie trudności w nauce i zachowaniu.
Pomoc w rozwiązywaniu problemów uczniów i ich rodzin.
Psychoedukacja i psychoprofilaktyka

Wymagane dokumenty aplikacyjne prosimy przesyłać na adres:
zs-glusk@wp.pl

22 785 65 16
Nazwa placówki: SZKOŁA PODSTAWOWA W GŁUSKU Z SIEDZIBĄ W NOWYCH GROCHALACH IM. KS. KARDYNAŁA STEFANA WYSZYŃSKIEGO
Przedmiot/Stanowisko: Psycholog