Psycholog

Data publikacji: 2024-04-19
Wygasa: 2024-06-21
  • Miejsce: łomżyński, Jedwabne, Podlaskie, Polska
Psycholog z przygotowaniem pedagogicznym (lub w trakcie jego nabywania) dla uczniów klas I-VIII szkoły podstawowej

Wymagania:
dyplom ukończenia studiów wyższych z tytułem magistra (ewentualnie zaświadczenie z uczelni o terminie ukończenia studiów) dokument potwierdzający przygotowanie pedagogiczne

Zakres obowiązków:
Praca z uczniami klas I-VIII szkoły podstawowej

Wymagane dokumenty aplikacyjne prosimy przesyłać na adres:
Zespół Szkół Samorządowych w Jedwabnem
ul. Mickiewicza 2, 18-420 Jedwabne

tel. 86 2172010
e-mail: spjedwabne@wp.pl
Nazwa placówki: ZESPÓŁ SZKÓŁ SAMORZĄDOWYCH W JEDWABNEM
Przedmiot/Stanowisko: Psycholog