Psycholog

Data publikacji: 2024-04-22
Wygasa: 2024-08-31
  • Miejsce: złotoryjski, Złotoryja, Dolnośląskie, Polska
Poszukujemy nauczyciela- psychologa do pracy w przedszkolu publicznym.

Wymagania:
Studia magisterskie z zakresu psychologii. Ukończony studia podyplomowe w zakresie przygotowania pedagogicznego.

Zakres obowiązków:
Prowadzenie specjalistycznych zajęć z dziećmi
Obserwacje dzieci
Współpraca w zespole pomocy psychologiczno- pedagogicznej
Opracowywanie dokumentacji
Współpraca z rodzicami, nauczycielami

Wymagane dokumenty aplikacyjne prosimy przesyłać na adres:
Przedszkole Miejskie nr 1 w Złotoryi
ul. Staszica 10
59-500 Złotoryja
przedszkole1@zlotoryja.pl

Iwona Wodniak
tel. 768783820 poniedziałek, czwartek, piątek w godz. 9.00-14.00
Nazwa placówki: PRZEDSZKOLE MIEJSKIE NR 1
Przedmiot/Stanowisko: Psycholog