Psycholog

Data publikacji: 2024-04-22
Wygasa: 2024-07-31
  • Miejsce: ostrołęcki, Wykrot, Mazowieckie, Polska
Dyrektor Publicznej Szkoły Podstawowej im. Brata Zenona Żebrowskiego w Wykrocie poszukuje kandydata do pracy na stanowisko psychologa.

Wymagania:
5- letnie studia magisterskie na kierunku psychologia, przygotowanie pedagogiczne.

Zakres obowiązków:
Udzielanie uczniom, ich rodzicom, nauczycielom oraz wychowawcom pomocy psychologiczno-pedagogicznej i organizowanie tej pomocy na zasadach określonych w Rozporządzeniu Ministra Edukacji Narodowej z dnia 9 sierpnia 2017r. w sprawie zasad organizacji i udzielania pomocy psychologiczno—pedagogicznej w publicznych przedszkolach, szkołach i placówkach.

Wymagane dokumenty aplikacyjne prosimy przesyłać na adres:
pspwykrot@myszyniec.pl
Nazwa placówki: PUBLICZNA SZKOŁA PODSTAWOWA IM. BRATA ZENONA ŻEBROWSKIEGO W WYKROCIE
Przedmiot/Stanowisko: Psycholog