Psycholog

Data publikacji: 2024-04-22
Wygasa: 2024-06-01
  • Miejsce: m. Ostrołęka, Ostrołęka, Mazowieckie, Polska
Działanie na rzecz prawidłowego rozwoju psychiki, osobowości
każdego ucznia, przy współpracy z pedagogiem szkolnym,
nauczycielami, innymi pracownikami szkoły oraz placówkami
świadczącymi pomoc dzieciom i ich rodzinom

Wymagania:
Ukończone jednolite studia magisterskie lub studia pierwszego i drugiego stopnia na kierunku psychologia, posiada przygotowanie pedagogiczne.

Zakres obowiązków:
-prowadzenie zajęć z uczniami
-prowadzenie dokumentacji psychologicznej
-przegląd opinii psychologicznych
-rozpoznanie warunków życia i nauki uczniów sprawiających
-trudności w realizacji procesu dydaktyczno–wychowawczego
-uczestniczenie w posiedzeniach Rady Pedagogicznej
-tworzenie dokumentów wewnętrznych i zewnętrznych
-inne związane ze specyfiką szkoły

Wymagane dokumenty aplikacyjne prosimy przesyłać na adres:
sekretariat@sp1.ostroleka.edu.pl

297667955
Nazwa placówki: SZKOŁA PODSTAWOWA NR 1 IM. STANISŁAWA JACHOWICZA
Przedmiot/Stanowisko: Psycholog