Psycholog

Data publikacji: 2024-04-22
Wygasa: 2024-06-30
  • Miejsce: m. st. Warszawa, Ursynów, Mazowieckie, Polska
Poradnia psychologiczno-pedagogiczna poszukuje do Zespołu Wczesnego Wspomagania Rozwoju Dziecka pedagoga specjalnego / psychologa w niepełnym wymiarze godzin (10 godzin tygodniowego pensum) od 1 września 2024 r.

Wymagania:
Studia magisterskie w zakresie pedagogiki specjalnej /psychologii, przygotowanie pedagogiczne oraz studia z zakresu wczesnego wspomagania rozwoju (uprawnienia), niekaralność potwierdzona zaświadczeniem z KRK.

Zakres obowiązków:
- ustalanie wraz z zespołem kierunku i harmonogramu działań w zakresie wczesnego wspomagania dziecka i wsparcia rodziny dziecka,
- opracowanie i realizowanie z dzieckiem i jego rodziną indywidualnego programu wczesnego wspomagania,
- analizowanie postępów dziecka i analizowanie skuteczności udzielanej pomocy (w tym wprowadzanie zmian w indywidualnym programie),
- planowanie dalszych działań w zakresie wczesnego wspomagania.

Wymagane dokumenty aplikacyjne prosimy przesyłać na adres:
ppp18@eduwarszawa.pl
Nazwa placówki: PORADNIA PSYCHOLOGICZNO-PEDAGOGICZNA NR 18
Przedmiot/Stanowisko: Psycholog