Psycholog

Data publikacji: 2024-04-22
Wygasa: 2024-07-31
  • Miejsce: mikołowski, Orzesze, Śląskie, Polska
Poszukujemy psychologa do pracy w przedszkolu na pół etatu z możliwością zwiększenia ilości godzin. Oferujemy pracę w zgranym zespole kadry pedagogicznej , z możliwością doskonalenia swojego warsztatu pracy.

Wymagania:
studia magisterskie z psychologii i przygotowanie pedagogiczne

Zakres obowiązków:
zgodnie z zadaniami dla psychologa wynikającymi z rozporządzenia

Wymagane dokumenty aplikacyjne prosimy przesyłać na adres:
Przedszkole nr 6 Zdrowe Jagódki
43 -180 Orzesze ul. Mikołowska 128

tel. 32/2213552 lub kom. 882902333
Nazwa placówki: PRZEDSZKOLE NR 6 IM. "ZDROWE JAGÓDKI"
Przedmiot/Stanowisko: Psycholog