Psycholog

Data publikacji: 2024-04-22
Wygasa: 2024-05-30
  • Miejsce: szczycieński, Wielbark, Warmińsko-Mazurskie, Polska
Opis oferty pracy:
Praca nauczyciela psychologa w przedszkolu.
Do przedszkola uczęszcza 125 dzieci w 5 grupach.
3-4latki, 4-5latki i 3 grupy dzieci 5-6letnich

Wymagania:
Kwalifikację nauczyciela psychologa.

Zakres obowiązków:
Praca nauczyciela psychologa w przedszkolu, 11 godz. tygodniowo.

Wymagane dokumenty aplikacyjne prosimy przesyłać na adres:
przedszkolebrzechwy.wielbark@gmail.com

896218041
Nazwa placówki: PRZEDSZKOLE SAMORZĄDOWE IM. JANA BRZECHWY W WIELBARKU
Przedmiot/Stanowisko: Psycholog