Psycholog

Data publikacji: 2024-04-23
Wygasa: 2024-08-15
  • Miejsce: m. Wałbrzych, Wałbrzych, Dolnośląskie, Polska
Opis oferty pracy:
dyrektor szkoły zatrudni psychologa

Wymagania:
wykształcenie wyższe i przygotowanie pedagogiczne

Zakres obowiązków:
psycholog

Wymagane dokumenty aplikacyjne prosimy przesyłać na adres:
dyrektor@zs5.mail.pl

W razie pytań zapraszamy do kontaktu:
dyrektor@zs5.mail.pl
Nazwa placówki: ZESPÓŁ SZKÓŁ NR 5 IM. M.T.HUBERA W WAŁBRZYCHU
Przedmiot/Stanowisko: Psycholog
Liczba godzin (w tygodniu): 22
Wymiar zatrudnienia: Wakat
Znajomość jezyków: polski

Skontaktuj się Podziel się

Podobne ogłoszenia

  • Nauczyciel współorganizujący kształcenie uczniów z niepełnosprawnościami
    Wrocław-Fabryczna (Dolnośląskie) Wakat 20
    Opis oferty pracy:Poszukujemy nauczyciela wspomagającego do dzieci w Szkole PodstawowejWymagania:Ukończone studia kierunkowe oraz przygotowanie pedagogiczne.Wymagane dokumenty aplikacyjne prosimy przesyłać na adres:Ilona.Borczyk@wroclawskaedukacja.pl...
  • Pedagog specjalny
    Wrocław-Fabryczna (Dolnośląskie) Wakat 17
    Opis oferty pracy:Dyrektor ZSP15 zatrudni pedagoga specjalnego.Wymagane dokumenty aplikacyjne prosimy przesyłać na adres:Ilona.Borczyk@wroclawskaedukacja.pl Beata.Drohomirecka@wroclawskaedukacja.plW razie pytań zapraszamy do kontaktu:TEL.71-783-14-65
  • Psycholog
    Jawor (Dolnośląskie) Wakat 20
    Opis oferty pracy:1. Prowadzenie badań psychologicznych uczniów, dokonywanie diagnozy potrzeb edukacyjnych, odchyleń i zaburzeń rozwojowych, opracowywanie opinii i orzeczeń. 2. Prowadzenie doradztwa psychologicznego dla młodzieży, rodziców oraz naucz...