Psycholog

Data publikacji: 2024-04-23
Wygasa: 2024-06-21
  • Miejsce: nowotarski, Nowy Targ, Małopolskie, Polska
Opis oferty pracy:
Praca na stanowisku psychologa.

Wymagania:
wykształcenie wyższe mgr psychologii, przygotowanie pedagogiczne.

Zakres obowiązków:
konsultacje z zespołem nauczycieli w celu ujednolicenia wspólnych oddziaływań wobec uczniów; interwencje wychowawcze w razie potrzeb; pomoc wychowawcy w integrowaniu klasy; udzielanie wsparcia w trudnych sytuacjach.

Wymagane dokumenty aplikacyjne prosimy przesyłać na adres:
mail: sp5@nowytarg.pl lub pocztą 34-400 Nowy Targ ul.Orkana 17

18 2662574
Nazwa placówki: SZKOŁA PODSTAWOWA NR 5 IM. KONFEDERACJI TATRZAŃSKIEJ W NOWYM TARGU
Przedmiot/Stanowisko: Psycholog