Psycholog

Data publikacji: 2024-04-23
Wygasa: 2024-05-12
  • Miejsce: m. st. Warszawa, Bielany, Mazowieckie, Polska
Dyrektor Przedszkola nr 181 "Wesołe Nutki", ul. K. Pruszyńskiego 5 zatrudni psychologa w wymiarze 5,5 godzin dydaktycznych tygodniowo.

Wymagania:
Wymagania kwalifikacyjne:
Ukończone jednolite studia magisterskie lub studia pierwszego i drugiego stopnia, na kierunku psychologia lub spełnienie warunków określonych a art. 63 ust. 1 ustawy z dnia 8 czerwca 2001 r. o zawodzie psychologa i samorządzie zawodowym psychologów (Dz. U. z 2019 r. poz. 1026) oraz przygotowanie pedagogiczne.
Wymagania i oczekiwania:
- wykształcenie kierunkowe psychologia i przygotowanie pedagogiczne,
- zamiłowanie i pasja do nauczania dzieci,
- pracowitość i samodzielność w działaniu,
- zaangażowanie podczas powierzonych obowiązków,
- nastawienie na współpracę, komunikację i utrzymanie pozytywnych relacji w zespole.

Zakres obowiązków:
1. Prowadzenie badań i działań diagnostycznych uczniów, w tym diagnozowanie indywidualnych potrzeb rozwojowych i edukacyjnych
2. Diagnozowanie sytuacji wychowawczych w przedszkolu w celu rozwiązywania problemów wychowawczych
3. Udzielenia pomocy psychologiczno-pedagogicznej w formach odpowiednich do rozpoznanych potrzeb
4. Minimalizowanie skutków zaburzeń rozwojowych, zapobieganie zaburzeniom zachowania oraz inicjowanie różnych form pomocy w środowisku przedszkolnym i poza przedszkolnym uczniów
5. Inicjowanie i prowadzenie działań mediacyjnych i interwencyjnych w sytuacjach kryzysowych
6. Pomoc rodzicom i nauczycielom w rozpoznawaniu i rozwijaniu indywidualnych możliwości, predyspozycji i uzdolnień uczniów
7. Wspieranie nauczycieli i innych specjalistów w rozpoznawaniu indywidualnych potrzeb rozwojowych i edukacyjnych oraz możliwości psychofizycznych uczniów, zainteresowań i uzdolnień uczniów oraz przyczyn niepowodzeń edukacyjnych

Wymagane dokumenty aplikacyjne prosimy przesyłać na adres:
Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie CV na adres: p181@eduwarszawa.pl
Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.
Nazwa placówki: PRZEDSZKOLE NR 181 "WESOŁE NUTKI"
Przedmiot/Stanowisko: Psycholog
Liczba godzin (w tygodniu): 5